Miloslavov - predaj krásneho bungalovu s bio bazénom a saunou

Predáme krásny 4 izbový bungalov zast.plocha 154m2, úžitková plocha 125m2, s biobazénom a kombinovanou saunou.
Chcete si už toto leto užiť krásny biobazén, rozkvitnutú a voňavú záhradu plnú kvetov a ovocia a cítiť sa ako na dovolenke?
Ponúkame vám 6 ročnú novostavbu samostatného 4 izbového bungalovu, s výbornou orientáciou /záhrada na juh/.
Srdcom celého domu je priestranná obývacia miestnosť s jedálňou a krásnym krbom s kameninovým obložením s rozlohou 40 m2, s napojením na tradičnú kuchyňu s ostrovčekom 17,5 m2. Kuchyňa má všetky elektrospotrebiče, umývačka, varná doska, digestor, parná vstavaná rúra. Kuchyńa s obývačkou sú prepojené veľkými presklenenými posuvnými dverami s drevenou terasou o rozlohe 20 m2, orientovanou na Juh.
Bungalov má dve samostatné kúpeľne, jedna je s vaňou a druhá so sprchovým kútom. Pozdĺž celej chodby sú vstavané skrine. Spálňa má samostatný šatník. Dom má dostatok úložného priestoru.
3 samostatné izby, spálňa, detská izba a hosťovská s pracovňou majú takisto veľa denného svetla, nakoľko okná sú dostatočne veľké. Na oknách sú sieťky, okná sú kvalitné plastové 6 komorové, vo farbe buk.
V celom dome, okrem kúpeľní sú kvalitné drevené podlahy z dubového dreva, interiérové dvere sú vyhotovené so smrekového dreva a do domu sa vchádza krásnymi drevenými na mieru vyrobenými bezpečnostnými dverami. Celý dom je veľmi príjemný, útulný, má svoje čaro a dobrú energiou.
Majitelia si tento dom stavali a upravovali podľa fengšuej.
Dom je vykurovaný radiatormi, elektr.bojler zn.Buderus, so 150l zásobníkom na teplú vodu. RD je napojený na elektrinu, vodu a kanalizáciu.
Pozemok o celkovej výmere 716m2, je oplotený betónovým plotom vo výške 2m /je tu absolútne súkromie/, s kovovou vstupnou bráničkou a posuvnou bránou na diaľkové ovládanie pre autá, /parkovanie na 2 autá/.
Pozemok je upravený, sú tu vysadené ovocné stromy, marhule, broskyne, čerešne, slivky...taktiež aj veľa okrasných drevín a rastlín. Je tu aj dostatočná trávnatá plocha. Vo vyvýšených záhonoch sa dá dopestovať zelenina.
V lete je veľmi príjemné posedenie v letnom altánku v provensálskom štýle, altánok má svoju letnú kuchyňu, kde sa dá v lete variť, grilovať popr. zavárať. Altánok je spojený dreveným mólom s biobazénom, a jazierkom s leknami a vodnými rastlinami, kde vám celé leto zurčí malý vodopád. Dom má svoju vlastnú studňu hĺbka 16 m. celý dom sa dá veľmi jednoducho prepojiť na studňovú vodu.
Na altánok nadväzuje saunový domček, ktorý má výmeru 22 m2. Tu je umiestená kombinovaná sauna /fínska a infra sauna/ so sprchovacím kútom a oddychovou miestnosťou.
Na severnej strane domu je umiestnený priestranný záhradný domček, vhodný na uloženie náradia, slúži aj ako komora na zaváraniny a uskladnenie zeleniny. Záhradný domček má dostatočné prestrešenie na uloženie dreva na kúrenie, takže aj palivové drevo je uskladnené v suchu. Na tejto strane za záhradným domčekom si majitelia urobili drevený kurín s oplotením , kde chovajú sliepočky. Tu sa nachádza aj drevený prístrešok na odpadové nádoby, takže nie sú na očiach.


Dom je postavený zo stav.materiálu YTONG, s 20 cm zateplením, strecha, /škridla/, je zateplená 40 cm minerálnou vlnou. Dom nie je postavený od žiadneho developera, majitelia si dom stavali a dozerali na celú stavbu sami.

Miloslavov - predaj krásneho bungalovu s bio bazénom a saunou

449.000,- €
13.526.574,- SKK

Štát: Slovensko
Okres: Senec
Mesto: Miloslavov
Ulica: Bazová

Druh: Rodinný dom - novostavba
Typ: predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape:

Podrobné informácie:

Počet izieb4
Zastavaná plocha155 m²
Celková rozloha714 m²
Rozloha pozemku714 m²
Úžitková plocha125 m²
Statusaktívne
Parkovanieáno
Inžinierske sieteáno
Krbáno

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti:

PODOBY, s.r.o.

PODOBY, s.r.o.
Zadunajská cesta 12
851 01 Bratislava


Telefón:+421911937009
Mobil:0903 937 009
0911 937 009
E-mail:podoby@podoby.sk
Web:www.podoby.sk

Fakturačne údaje
PODOBY s.r.o.
A.Sládkoviča 25
919 43 Cífer
IČO: 36 259 896
IČ DPH: SK 2021813607